Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2015, 15:30   #14
Piter1939
 
Reputacja: 1 Piter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał MindTerapy Zobacz post
Wstępnie się piszę ale mam jedno pytanie. Czy sesja będzie miała taki żartobliwy i jajcarski klimat? XXI wieczny fan rpg w ciele swojego herosa aż woła o tworzenie takich sytuacji.
Myśle, że będą takie sytuacje Nawet chciałbym żeby były.Nie będzie to jednak komedia, nic z tych rzeczy. Bohaterów będzie można zranić, a nawet zabić, ból także będzie prawdziwy. Z punktu widzenia czytelnika, sytuacja z graczami świecie fantasy, oczywiście może być zabawna, ale kiedy człowieka XXI wieku, nawet w ciele bohatera zaatakował by np. gigantyczny czerw to jemu do śmiechu, by na pewno nie było

Z innej beczki:

Sonda wykazała duży odzew. Wobec tego zabrałem się do roboty Jestem na etapie konstruowania rekrutacji, więc sesja na pewno ruszy. Na postacie będę czekał jakieś 2 tygodnie, więc spokojnie myślę, że każdy zdąży
 

Ostatnio edytowane przez Piter1939 : 01-02-2015 o 21:41.
Piter1939 jest offline