Wątek: [Sesja] Wyspa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2007, 21:49   #9
Dogen
 
Dogen's Avatar
 
Reputacja: 1 Dogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputację
Post Greg

Do tej pory trzymał się z boku. Po wylądowaniu i zrzuceniu do oceanu, szybko wyszedł z wody i usiadł na brzegu. Zdjął okulary i szybko je przetarł. Z wyglądu, pierwsze co się rzucało w oczy to totalna przeciętność. Typ informatyka, który nie dba zabardzo o swój image. Niski, z lekkim brzuszkiem. Blada cera, pucołowata twarz, krótkie, ciemne włosy. Na nosie, okulary lecznicze, które pamiętają stare czasy.
Rozejrzał się po innych i zaczął przysłuchiwać się rozmowom.
- Wygląda na to, że znalazłem się w doborowym towarzystwie - uśmiechnął się do siebie w duchu.
Poczekał aż każdy wymieni uprzejmości i znajdzie swój bagaż, po czym wstał, otrzepał się z piasku i podszedł do swojego bagażu. Nie było tego wiele, ale zawsze coś. Sprawdzając stan swoich rzeczy, równocześnie słuchał człowieka o imieniu Eryk.
- No, no, proszę, kogo my tu mamy. Typ wojaka ze zdolnościami przywódzczymi - pomyślał.
Po wymianie zdań między Erykiem a całkiem ładną dziewczyną o imieniu Vinnie, wziął swój bagaż i podszedł do grupy.
- Hej, jestem Greg - machnął ręką do pozostałych.
Z lekkim uśmieszkiem zaczął lustrować ponownie towarzystwo.
- Wszyscy mi tutaj wyglądają na twardzieli, tylko ja jakoś odstaję - powiedział, śmiejąc się troszkę nerwowo.
- No dobra, faktycznie możemy zebrać dupska i poflirtować troszkę po drodze, tak?
Po czym zerka na Eryka:
- Prowadź twardzielu!

 
__________________
Wycofuję się na z góry upatrzoną pozycję
Dogen jest offline