Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2015, 18:07   #92
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hazard Zobacz post
Zasadniczo to na docu od początku trochę źle obrażenia leciały. Gdyby nie to, to pewnie walka miałaby zupełnie inny przebieg i przynajmniej jeden z was (a najpewniej wszyscy) już by nie żył.

W dodatku sam zawaliłem, że nie sprawdziłem jak działa Garłacz (dopiero po strzale sprawdziłem), oraz że zapomniałem kupić sobie procy jeszcze przed startem sesji, a sam się o to dopytywałem Warlocka.

No cóż... Następnym razem po prostu was pozabijam z zimną krwią i nie będę wam folgować.
Hmm, nie do końca. Pomyliłem się tylko w stosunku do garłacza, a reszta była dobrze obliczana, bo Mathias i Gunter mają po 3 WT, czyli niwelowało to siłę piratów, a czasem też doliczałem pancerz jeśli lokacja trafienia padła na korpus. Dopiero wczoraj, gdy rozgrywaliśmy doca zapomniałem o tym wszystkim i przez jedną turę nie podliczyłem zadanych obrażeń przez Guntera.

A co do Bazraka to musiałem źle spojrzeć na KP, bo wydawało mi się, że ma tylko 4 WT. Dzięki za sprostowanie.
 
Warlock jest offline