Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2015, 11:41   #9
Piter1939
 
Reputacja: 1 Piter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodze
Cieszę się, że tak szybko sesja wykazała tak duże zainteresowanie. Wczoraj miałem akurat trochę wolnego i przeznaczyłem cały ten czas na napisanie rekrutacji, jako że miałem wenę stąd to szybkie tempo. Teraz czas na odpowiedzi:


Cytat:
Napisał Korbas Zobacz post

1. Czy klasa maga będzie wiązała się jakoś z dodatkowym obniżenie statystyk stricte fizycznych oraz analogicznie klasy fizyczne i staty umysłowe?

2. Czy po znalezieniu się w świecie fantasy, będziemy jeszcze wracać do rzeczywistości przed zakończeniem całej historii?

3. Czego mogę oczekiwać od Ciebie jako mojego Mistrza Gry?

4. Odkrywanie nowych zdolności oznacza odkrywanie między innymi również umiejętności startowych?

5. W jaki sposób postacie będą progresować? Wbijamy poziomy / uczymy się nowych umiejętności od fantastycznych czeladników wszelkiej maści?

6. Jak duży nacisk kładziesz na drużynowość i co ona wg. Ciebie oznacza?
1) Nie
2) Nie
3) Nie wiem co dokładnie masz na myśli. Mogę spróbować opisać jakim MG jestem. Na pewno nie surowym, mam dobre serce i raczej nie wyzłośliwiam się na graczu, chyba, że robi premedytacją naprawdę straszne głupoty. W czasie jak prowadzę sesje, staram się być na forum, odpowiadać na wątpliwości graczy regularnie. Staram się, tam gdzie można dać graczom dużą swobodę pisania np jeżeli wiem, że z łatwością wygra daną walkę, może zupełnie sam opisać co się zdarzy. Parę lat temu prowadziłem parę sesji, większych kłopotów nie było. Dwie sesje ukończone. Wspominam je szczególnie dobrze. Nieudane sesje, pokazały mi co robiłem źle, czego unikać.
4)Tak, ale chodzi tu o barierę psychiczną. Fizycznie wasze ciało jest do tego zdolne ale "umysł musi dać się przekonać"
5) Na podstawie waszej gry ja określam jak awansujecie. Dam znać jak będzie taka możliwość.
6) Lubie jak gracze współpracują ale zmuszać ich nie będę. Wiem z doświadczenia, że gogle doc pomaga. Zaangażowani gracze tworzą całe strony dialogów i to jest piękne

Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
1. Jakieś bonusy przewidujesz za umiejętności z podobne pomiędzy światami.
tj.
Student posiada astronomię.
Mag astrologię będzie to jakoś wpływało?
2. Czy umiejętności ze świat ludzkiego mogą być też stosowane w fantasy, to jest, jako człowiek postać gracza zna się na sztukach walki, lecz jako elf nie miał tego wykupione. Czy elf będzie mógł ich używać z wartością dla studenta?
Odpowiem tak: Wszelka wiedza zostaje w waszych głowach. Można jej używać w pełni. Umiejętności waszej rzeczywistej postaci, owszem wpływają, ale początkowo macie ją na poziomie: słaby. Po prostu nowe ciało musi się przyzwyczaić.

Myślę że, sesja nie ruszy przed 15 lutego. Przed pierwszą kolejką będzie można jeszcze dołączyć w razie czego. Okazało się, że sam jeszcze potrzebuje czasu na dokładne przemyślenie scenariusza.
 

Ostatnio edytowane przez Piter1939 : 02-02-2015 o 16:33.
Piter1939 jest offline