Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2015, 18:50   #10
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
Jestem za kandydaturą Vitalija - według jego historii ma doświadczenie jako dowódca i do tego zna miejscowe klimaty. same plusy.

Jak pisałem w historii - Zoltana mógł poznać każdy w dowolnej misji na kontynencie afrykańskim, choć nie tylko, zdarzały się sporadyczne gościnne występy gdzie indziej. Zoltan grał długi czas w najemniczej "drugiej lidze" (choćby ze względu na przestarzały ekwipunek), choć w wadzie ciężkiej.

Propozycja znajomości:
Witalij: panowie poznali się w Kongo, gdzie poznawali uroki walki w dżungli z miejscowymi amatorami AK-47, zakończone szturmem na obóz rebeliantów w asyście siepaczy korporacyjnych.

Buckman: Zadeklarowałeś, że konflikt afrykański jest jedną z rzeczy które robiłeś - możliwe, że Zoltan miał z nim więcej niż jedną misję. Sugeruję by obaj najemnicy znali się dobrze i trzymali kciuki by któregoś dnia nie wynajęły ich strony przeciwne.

Kane: Kilka lat młodszy od Zoltana, ale pewnie bardziej doświadczony od niego. Proponuję, by to Kane on dał Zoltanowi zaproszenie do jego dziewiczego zlecenia dziesięć lat temu (jeżeli już wtedy pracował jako najemnik), potem ich drogi się rozeszły, nie licząc sporadycznych kontaktów mailem. Będzie szansa na odświeżenie.

Fox: Egipt był jednym z krajów o których wspomiał Cybvep, myślę, że to dobre miejsce na wspólną akcję lub dwie. Z racji wykonywanych funkcji, obaj najemnicy mogli się nawet nie widzieć, choć znają się jako głos z komunikatora.

Valerie: Ktoś musi być nieznajomy i tak się składa że na Valerie pomysłu nie mam. Chyba że ktoś pomoże?


Jestem w trakcie lekkiego przerabiania ekwipunku - mam wrażenie, że wypada mi zamontować trochę cięższego sprzętu na mecha, bo do zabijania celów miękkich jest sporo specjalistów. Chyba postawię na cięższą broń + gadżety.
 
__________________
Bez podpisu.

Ostatnio edytowane przez TomaszJ : 02-02-2015 o 19:04.
TomaszJ jest offline