Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2015, 23:17   #31
Piter1939
 
Reputacja: 1 Piter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Ja natomiast nie do końca rozumiem w temacie ekwipunku to znaczy w temacie ilości sztuk złota. Biorąc pod uwagę na przykład cenę magicznego miecza (mało kto nie chciałby takiego mieć) to z jednej strony wow bo nawet można go kupić na początku gry, a chyba żaden z systemów RPG nie daje takiej opcji na starcie. Tylko moje pytanie co dalej. Super wydałem cała dostępną kasę na magiczną broń i władam nią w slipach?
To już drugie takie spostrzeżenie. Moją intencją było jedynie pokazanie jak bardzo cenne są magiczne przedmioty w tym świecie. Konkretnie broń, pancerze zresztą też. Mimo to, być może nie powinien tak kusić, ponieważ faktycznie po zakupie magicznej broni biegalibyście w łachmanach Postanowiłem, że uzupełnienie ten wykaz w najbliższych dniach, bo już zauważyłem, że wycena rodzi problemy. Na pewno wszyscy będą zadowoleni bo pojawią się przedmioty magiczne w waszym zasięgu

Cytat:
Napisał Kaeru Zobacz post
@.@ Zaraz, już się pogubiłam...
A dobra, 3xbaba. Jejku, ja już mam dość, a co dopiero mówić o panach :]

Na chwilę obecną spasuję. Miałam pomysł na postać, ale w takim wypadku już nic z nią nie zrobię, a nie chcę nic robić na siłę. Za to z wielką przyjemnością będę czytać co z tego wyjdzie
Czasu jest sporo. Jeżeli przyjdzie Ci do głowy jakaś kobieca postać to zapraszam
 

Ostatnio edytowane przez Piter1939 : 02-02-2015 o 23:33.
Piter1939 jest offline