Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2007, 03:48   #95
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Solfelin, wypiszę te pytania w punktach może, bo naprawdę przydadzą mi się odpowiedzi do pisania posta:

1) Czy (i jak dobrze) czuję ręce i nogi.
2) Czy udało mi się wyswobodzić ręce.
Jeśli nie: Czy ręce mam związane z przodu czy z tyłu?
3) Czy mam odrętwiałą jakąś część ciała (zakładam, że nie)
4) Czy mam związane nogi (zakładam, że nie)
5) Jaki zapach jest w powietrzu (jeśli jakiś)
6) Czy widzę swój plecak w pokoju
7) jak wielki jest pokój, jakie ma ściany (wysokość, nie faktura, tę już znam)
8) jak wygląda / jest ubrany mężczyzna (dżinsy i koszula, garniak z krawatem, dres, spodnie materiałowe, czy ma buty, jakie), gdzie w ubraniach ma kieszenie, czy koło niego leży np. kurtka lub marynarka
9) czy drzwi mają klamkę czy nie. Czy maja okienko czy nie. Czy okienko jest zwykłe, czy kratowane?

Wiem, że to szczegóły. Ale jeśli drzwi mają klamkę, moja postać zachowa się inaczej. Jeśli pokój wygląda jak więzienna cela, to co innego niż jeśli wygląda na pokój w biurze. Jak gość ma rozmieszczone kieszenie określa gdzie należy sięgnąć po klucze itp. itd. Ma garniak, to można kombinować z rzutem za krawat, jest dresem, to będę np. szukał, czy ma klucze i nóż.

Wernachien

Ha, wydawało mi się, że tę mapę tu już podałem, ale przy zamieszaniu z przenosinami szybciej było podesłać raz jeszcze, niż sprawdzać.

Co do nagich pobliźnionych facetów... dobra, zapamiętam CO Cię kręci, mój Ty katalizatorku...


Szusaku, byłoby naprawdę fajnie!
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro

Ostatnio edytowane przez Tammo : 28-03-2007 o 03:50. Powód: Literówka
Tammo jest offline