Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2005, 17:05   #4
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
ODpowiedź dla Elvina z sąsiedniego tematu:

Shivering Touch, wysysa 3d6 zręczności, bez rzutu obronnego.. a no i czar 3 poziomu oczywiście

Tja, tylko popatrz ile masz czarów danego kręgu na danym poziomie, jakie w tym momencie rzuty ma przeciwnik, a jakie Ty. Czy ten czar nie ptrzebuje aby dotykowego? A skoro tak, nie możesz rzucać w pełnej obronie (nie masz +2 KP, nie masz +4 do koncentracji)

Czry typu instant kill - Słowo Mocy Giń - bez Ro, ok, ale kto na 18 poziomie ma mniej niż 100 zycia?? Bo na pewno nie wojownik.

Dalej czarów jest mnóstwo, to prawda... ALE: masz za mało komórek na dzień, by mieć wszystkie przygotowane (poza tym, nigdy nie wiesz z kim będziesz walczył...), dalej - odpierać czary jest bardzo łatwo (zwłaszcza BBR w 3,5..., albo paladyn już w 3,0 [człowiek na 1. poz. Wt:+5, Wo:+5, Rf: +5] - potem jest tylko lepiej...), zanim rzucisz wszystkie ochronne zaklęcia zdążą Cię zaciukać, nie rzucisz ich, też Cię zaciukają... No chyba, że polecisz, jak mówiłem...

Kapłan - ma więcej zaklęć i plusy z domeny oraz KW, PU, BA, Ro i PŁYTĘ...
Druid - więcej zaklęć, a do tego lepsze KW, PU, BA, Ro (o zdolnościach nie wspominam).

Czytałem książki i to właśnie z nich czerpię taką GŁUPOTĘ... mój mędrcze...
Uśpienie powiadasz... Najpierw musiałbyś się ruszać pierwszy. Potem musiałoby podziałać. Każda inna możliwość to Twoja klęska.

Mam na myśli Czarodzieja (ale Zaklinacz jest podobny, choć ma jeden ogromny plus - więcej czarów i Cieniste Wywołanie).
Morycu, jeśli 2 się nie uda to przpadłeś, wojownik Cię dopada i koniec...
A żeby było ciekawiej, musiałbyś się pierwszy ruszać... Aby ten plan wyszedł...
 
Hood jest offline