Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2007, 07:16   #96
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Tammo, nie podawałeś, ale ja potrafię korzystać z wyszukiwarek internetowych :P Nie doceniasz mnie ;]

Edit: Solfelin, ja nie proszę byś w godzinę reagował na każdy nasz ruch w sesji, ale jeden post dziennie mógłbyś dla nas napisać... Jeśli teraz z jakichś powodów tego nie robisz to chociaż uczciwie nam powiedz "Słuchajcie, mam teraz problemy i posty będą pojawiać się nieregularnie. Potrwa to jeszcze jakieś 5 lat". I wtedy ok, nie będę marudzić, ale doprowadź nas do miejsca, gdy będziemy mogli chociaż między sobą pogadać, bo teraz wszyscy z niecierpliwością czekamy na Twój ruch.
 

Ostatnio edytowane przez Wernachien : 28-03-2007 o 07:49.
Wernachien jest offline