Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2015, 14:19   #2
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka

- Witam szyćkich uczestników sesji i udanej oraz emocjonującej zabawy sobie i Wam życzę



Cytat:
Po kartach postaci widziałem, że furorę zrobiły inteligentne lodówki.
- Inteligentne? Chyba ich konstruktorzy i sprzedawcy tak twierdzą... A spróbuj się z taką pokłócić w kuchni... No nic nie łapie... Nawet standardowa, tradycyjna przemoc domowa średnio na nią działa... I to ma być ta inteligencja?


Cytat:
Dlatego na początek poproszę was o wypełnienie krótkiej ankiety (brak odpowiedzi na jakieś pytanie oznacza, że ta kwestia jest wam obojętna):
- No dobra... To wydurnię się pierwszy i powiem jak to u mnie by wyglądało...


Cytat:
1) Więcej czystej akcji czy więcej kombinowania i dialogów?
- 5/3/2

- Czyli w sumie równowaga w stosunku akszynu do nie akszynu. Ja mam raczej nastawioną postać na te pierwsze ale i rozkimyny i gadajki są fajno. Ot aby nie były dominujące i nie przerodziły się w sesję typowo szpiegowsko - detektywistyczną.


Cytat:
2) Więcej czy mniej Sieci i VR? (ok, w przypadku Sekala to pytanie retoryczne ).
- 3/10

- W tle i w razie potrzeby, dla zabawy i rozrywki, do plotkowania w towarzystwie ale do hopsania po mieście zdecydowanie nie jest niezbędny więc w sumie takie tło, choc momentami całkiem użyteczne narzędzie zapewne.


Cytat:
3) Stopień zamiłowania do rozgrywania długich dialogów zdanie w zdanie.
- 1/10

- Zdecydowane nie. Co innego gadki deklaracyjno - punktowe czyli taki brudnopis który potem przerabia się na post. Na takie gadki doc jest świetny i na to oporów żadnych nie mam.


Cytat:
4) Więcej doca i pw = dłuższe a rzadsze posty, czy na odwrót: mniej doca/pw a więcej, nieco krótszych postów?
- Nie jestem pewny o co pytasz szczerze mówiąc.

- Ogólnie ja zawsze dąże do regularności w sesji a rytm pi x oko tygodniowy wydaje mi się w sam raz. Z krótszym na dłuższą metę cieżkawo bywa się wyrobić a dłuższy sesja się często rowleka i rozłazi. Tydzień wydaje mi się w sam raz na utrzymanie rozsądnego tempa i by coś konkretnego zdziałać w turze.

- Do technicznych ustaleń czy doc, czy KP, czy komenty czy maile ja jestem dyspozycyjny w tej materii. Z pw bywa u mnie kłopot bo te skrzynki jakieś takie małe i ciasne i czasem się zapełnią i mi pw przepada jak ktoś mi w takim momencie wyśle. Ogólnie jestem do ugadania w tym punkcie.


Cytat:
5) Opcjonalnie, dla wygody współgraczy, ogólna dyspozycyjność czasowa. W niektóre dni tygodnia pewnie macie więcej czasu, a w inne nie ma Was na forum w ogóle. Ja np. mam zwykle więcej czasu w tygodniu niż w weekendy.
- Wsio ryba. Akurat cierpię na uraz stawu ramieniowego to i tak na ogół niestety jestem uziemiony przed kompem... :/ Ale nawet jak mi przejdzie to przy zachowanym wyżej rytmie raczej nie powinno mi robić różnicy. Jakby coś się zmieniło to dam znać.
 
Pipboy79 jest offline