Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2015, 16:23   #3
Wilczy
 
Wilczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Wilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputację
Cześć i czołem!

Jestem pewien, że będzie nam się wspólnie fajnie grało i mam nadzieję, że uda się nie zginąć za szybko

Co do części ankietowej...

Cytat:
1) Więcej czystej akcji czy więcej kombinowania i dialogów?
Myślę, że da się połączyć akcję z kombinowaniem. Chyba najzdrowsza jest względna równowaga, może z minimalną przewagą akcji, tak 6/4, pożyczając skalę z posta Pipboya

Cytat:
2) Więcej czy mniej Sieci i VR? (ok, w przypadku Sekala to pytanie retoryczne ).
Jeśli o mnie chodzi, to przy czytaniu materiałów strasznie spodobało mi się to, że VR i rzeczywistość mogą się bardzo ściśle przeplatać, że VR jest tak naprawdę częścią realu. Do tego spotkania, walki i hacking w VR? Jestem za, bo to daje mnóóóóóstwo fajnych możliwości

Cytat:
3) Stopień zamiłowania do rozgrywania długich dialogów zdanie w zdanie.
Takie rzeczy raczej w docu i raczej krócej, do wymiany kilku szybkich zdań, albo podczas dynamicznej akcji.

Cytat:
4) Więcej doca i pw = dłuższe a rzadsze posty, czy na odwrót: mniej doca/pw a więcej, nieco krótszych postów?
Krótsze posty, a więcej i częściej - przez to chyba łatwiej uniknąć ewentualnych przestojów.

Cytat:
5) Opcjonalnie, dla wygody współgraczy, ogólna dyspozycyjność czasowa. W niektóre dni tygodnia pewnie macie więcej czasu, a w inne nie ma Was na forum w ogóle. Ja np. mam zwykle więcej czasu w tygodniu niż w weekendy.
Hmm... najtrudniejsze pytanie Ogólnie mam mocno nieregularny tryb pracy, więc naprawdę trudno powiedzieć, ale na ogół późnymi wieczorami i w weekendy jest spokojnie.
 
Wilczy jest offline