Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2015, 16:31   #4
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Także witam wszystkich, życząc dobrej wspólnej zabawy.

Trochę się z buta wepchnąłem na rolę oryginalnie nie przewidzianą i mam nadzieję chociaż trochę pomieszać.


Bounty, ogólnie wiesz jak prowadzę i co mniej więcej lubię, więc powiem tak: osobiście widziałbym to mniej więcej jak The City... (bo TBA to już trochę przegięcie było momentami dla wielu). Rozpisując na punkty:

1. Pół na pół? Szczególnie, że nie wiem co jako netrunner będzie dla mnie akcją, a co kombinowaniem.
2. Jak sam napisałeś.
3. Nie uznaję ważnych dialogów napisanych w formie "przekazał to i to" w podobnej sesji. Wiadomo, że nie wszystko trzeba rozgrywać, ale nie cierpię jak nie mogę się odnieść i uczestniczyć w wymianie zdań, bo była ona streszczona z góry. Rzeczy mniej istotne już na pewno można indywidualnie, szczególnie, że moja postać może nie stykać się na "realnej" płaszczyźnie z resztą zbyt często.
4. Zdecydowanie dłuższe posty rozgrywane częściowo na PW/doc. Krótkie posty to są do zupełnie innych sesji, ja nie za bardzo potrafię poczuć klimat pisząc po kilka linijek.
5. Zazwyczaj jestem dostępny na napisanie czegoś krótkiego via PW, na dłuższe wymiany zdań wieczorami.
 

Ostatnio edytowane przez Sekal : 05-02-2015 o 22:56.
Sekal jest offline