Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2015, 22:03   #19
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Ulli zrezygnował z sesji, jego postać będzie póki co przeze mnie NPC'owana i w pasującym momencie wyprowadzona z sesji. To samo tyczy się postaci Blodwyna, którego proszę o określenie się. Na razie mija druga kolejka, podczas której ani po Tobie widu, ani słychu.

Pozostali gracze niech się nie martwią, żywotności sesji nic nie zagraża (no, ciągle jest nas piątka) i dziś/jutro uzupełnię kwestie kapłana i będziecie mogli wrzucać swoje odpisy. Mój post pojawi się w sobotę.

Dodatkowej rekrutacji na ten moment nie przewiduję, ale jeżeli ktoś chciałby przejąć którąś z postaci to jestem skłonny przystać na niewielkie modyfikacje mechaniczne i tak dalej, i przekazać postać nowemu graczowi. Poniżej informacja odnośnie ras/klas.

1. Blod'whun - half-orc barbarian/bear warrior
2. Algow de Brewil - human cleric of Lathander
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline