Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2015, 22:49   #8
Ereb
 
Ereb's Avatar
 
Reputacja: 1 Ereb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodze
Jutro piątek, więc zapewne będę miał więcej czasu na pisanie i postaram się zacząć wszystko ogarniać, co powinniście wiedzieć.

Co do poziomów rzeczywistości, to mogę odpowiedzieć to co powiedziałem już Velgowi.
Oto opis bistro w mistycznej rzeczywistości.

Cytat:
Co do bar w mistycznej rzeczywistości, to jest to coś co nazwałbym tajemniczym ogrodem. Do środka prowadzi zardzewiała i porośnięta bluszczem furtka. Ogród zbudowany jest na planie koła i otoczony murem, który również porasta gęsty bluszcz.
Roślinność w ogrodzie jest jakby zdegenerowana, zgniła, zardzewiała, jakaś chora. Choć nie widać tego na pierwszy rzut oka. Gdzieś pod murem snuje się wąski strumyk. Mniej więcej na środku ogrodu znajduje się zniszczona altanka.
https://www.flickr.com/photos/arrhakis/15410997045/
Nie dałem tego opisu dla wszystkich, gdyż taki mam styl prowadzenia. Gracze sami muszą szukać, pytać i drążyć temat. To, co jest i będzie w postach to będzie zbiór podstawowych informacji dostępnych dla wszystkich. Zaznaczam, że nie oznacza to obiektywności i jedynej i słusznej prawdziwości tych faktów. To, co będzie w postach to po prostu zbiór bodźców, reakcji, czy też odczuć, które są z jakiś powodów wspólnych dla waszych postaci.

Odpowiem też na pytanie, co do światopoglądów postaci. Uznaję, że nie mam powodów dla których postacie o różnych postrzeganiu świata nie mogłyby współpracować, czy tworzyć jednej rodziny. Oczywiście pewne trendy może być trudno pogodzić, ale przecież w życiu bywają różne okoliczności, które mogą zmusić do kooperacji komunistę i konserwatystę. Okoliczności te zapewne będą skrajne, osoby te nie będą za pewne za sobą przepadały, ale zjednoczy ich wspólny cel.
Z wami może być podobnie. Jeżeli tylko się dogadacie, to ja nie zamierzam wam stawiać jakiś odgórnych warunków współpracy.
Pamiętajcie, że waszym nadrzędnym celem jest ochrona rzeczywistości i wszystkich jej aspektów.

P.S.
Awatary takie, żeby nie zajmowały pół strony i nie zaburzyły czytelności tekstów. Tyle.
 
__________________
"Kupię 0,7, to leczenie paliatywne i pójdę spać, bo w końcu sam sobie zbrzydnę" AJKS
Ereb jest offline