Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2015, 00:46   #7
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Witam wszybla blabla blablabla bla blabla blabla, wiadomo.

Oby nasze wizje świata nie rozjeżdżały się zbytnio od siebie, a konflikty pojawiały się tylko między postaciami, nie zaś graczami. Jak zabiję którąkolwiek postać, to nie będzie to nic osobistego, zapewniam. No.
Cytat:
1) Więcej czystej akcji czy więcej kombinowania i dialogów?
Akcja 0,315 – 0,685 Kom i dia
A to dlatego, że akcja mojej postaci to raczej manipulacja i kamuflaż. "Hitmana" można przejść nie podnosząc żadnych alarmów, bez strzelanin czy ucieczek. Więc przede wszystkim kombinowanie.
Cytat:

2) Więcej czy mniej Sieci i VR? (ok, w przypadku Sekala to pytanie retoryczne ).
RL 0,705 – 0,295 VR
Jednak główny fun wolę mieć w rzeczywistej rzeczywistości.

Cytat:
3) Stopień zamiłowania do rozgrywania długich dialogów zdanie w zdanie.
Zda w zda 0,745 – 0,255 Luz w dial
Wiadomo, mało ważne dialogi, które zazwyczaj są krótkie i mają na celu wyciągnięcie jednej konkretnej informacji, można rozegrać z MG na zasadzie pytania odgraczowego, potem można to zmienić w dialog w poście, albo i nie. Ale o ile to nie są jedno, dwu zdaniowe wymiany zdań, wolę odegrać je słowo w słowo. W końcu nastawiamy się na storytelling wspierany mechaniką.

Cytat:
4) Więcej doca i pw = dłuższe a rzadsze posty, czy na odwrót: mniej doca/pw a więcej, nieco krótszych postów?
Dłu a rzad 0,885 – 0,115 Krót a częst
Nie chcę nikogo obrażać, ale spójrzmy prawdzie w oczy - krótkie są do bani. Kanna myślę, że potwierdzi.

Cytat:
5) Opcjonalnie, dla wygody współgraczy, ogólna dyspozycyjność czasowa. W niektóre dni tygodnia pewnie macie więcej czasu, a w inne nie ma Was na forum w ogóle. Ja np. mam zwykle więcej czasu w tygodniu niż w weekendy.
Dla wygody współgraczy? A co z moją wygodą? Mi nie jest wygodnie, nawet z podanymi przez współgraczy danymi. Bo ja robię na zmiany, i dostęp do internetów mam przez parę godzin różnie rozłożonych podczas doby. Więc sorry, ale ja przyspieszać dialogów nie będę

Ej, może nie widać, ale naprawdę cieszę się na tę sesję, chociaż obawiam się, że nie podołam klimatowi... Ale postaram się wypaść godnie. I jeszcze raz miłej gry blablabla bla blablabla życzę.
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline