Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2015, 14:12   #8
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację
No dobra, to teraz po zapoznaniu się z odpowiedziami wyłożę Wam jak ja to widzę.

1) Akcja vs kombinowanie+dialogi: myślę, że uda mi się zaserwować Wam te dania w proporcjach mniej więcej odpowiadających Waszemu apetytowi.

2) Jw. Dla wszystkich poza Sekalem Sieć i VR będą tylko dodatkiem. Trochę większym dla Wilczego, z racji tego, że Igor jest m.in. hakerem. Przeplatanie się VR z realem jak najbardziej. Zresztą tylko Igor ma osobistego Ducha AI, więc u niego to będzie najbardziej widoczne.

A propos: w materiałach pisałem o holokularach i proszę: oto są.

3) Tutaj dostosuję się jako tako, póki będziecie grali solo.
Pipboy - na 1/10 nie licz, bo nie wszystkie dialogi da się streścić albo rozpisać w formie ankietowej lub długich monologów. W niektórych będzie istotny sposób poprowadzenia rozmowy. Dla Ciebie będzie to jednak gdzieś 3/10 przyjmując za 10 The Big Apple.
Dla Wilczego może trochę więcej a dla pozostałych 8-9 w skali TBA (czuję, że to określenie zrobi karierę ).
Gdy postacie lubiące pisać zdanie w zdanie długie dialogi spotkają się z tymi lubiącymi to mniej, pójdziemy na lekki kompromis, jednak to ci drudzy będą musieli bardziej się ugiąć. Takich spotkań nie będzie jednak zbyt dużo.

4) Terminy będą zazwyczaj tygodniowe, w zależności od potrzeb czasem trochę dłuższe lub krótsze (np. 5 dni, jeśli do rozegrania będzie prosta i krótka scenka nie wymagająca praktycznie wspomagania się pw i doc-em).
Nie widzę przeciwwskazań, żeby gdy większość będzie rozgrywać jakieś dłuższe sceny, Pipboy i Wilczy rozegrali swoją część dwoma krótszymi postami z moim krótszym postem pośrodku - za to z mniejszym udziałem pw i doca.
Analogicznie do punktu poprzedniego, w przypadku spotkania miłośników krótszego i dłuższego będziemy się jednak skłaniać ku dłuższym postom.
Ogólnie, nie będę nikogo bił jeśli napisze mniej niż inni. Liczy się jakość. Nie toleruję tylko kilkulinijkowców.

5) Baczy > bez obaw, tempo nie będzie zawrotne. Jak pisałem w rekrutacji, w zupełności wystarczy odpisanie na pw/w docu raz na 1-2 dni. Na pewno nie częściej niż raz dziennie.
W związku z tym mam prośbę: gdy będziecie rozgrywać coś na docu w więcej osób, hamujcie się trochę, żeby ktoś po dobie bycia offline (tak, to się niektórym wciąż zdarza, mi też :P) nie zajrzał i nie zobaczył 3 nowych stron dialogu, w którym nie miał szans uczestniczyć, bo go nie było przy kompie. Zdarzały się takie akcje, true story.

_________________________________________

Wiedziałem, że zapomniałem o czymś ważnym.

Mianowicie Ida i Jerzy znają snaX-a i na odwrót. Pracują jednak w innych działach a netrunnerzy to nie są towarzyskie stworzenia, więc znajomość ta jest raczej pobieżna: głównie z okazyjnej wymiany służbowych wiadomości.
snaX jest jednym z dwóch netrunnerów pracujących w Warszawie dla IAICA, nie licząc oczywiście kilkunastu "zwykłych" informatyków, bez neurowszczepów we łbie. Aha, podczas ataku Woroszyła, półtora roku temu, snaX-a nie było w pracy (miał po prostu inną zmianę).

Paweł i Modest, obaj powiązani z Siczą, również się znają, ale raczej tylko z widzenia i imienia.

Napiszcie sobie na pw lub tutaj podstawowe informacje, które inni mogą o was mieć.

PS. Mam nadzieję, że na moim MG-owym sesyjnym avku widać, że to co warszawska syrenka ma na głowie to hełm do VR.
 

Ostatnio edytowane przez Bounty : 06-02-2015 o 15:08.
Bounty jest offline