Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2015, 17:02   #9
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pipboy - na 1/10 nie licz, bo nie wszystkie dialogi da się streścić albo rozpisać w formie ankietowej lub długich monologów. W niektórych będzie istotny sposób poprowadzenia rozmowy. Dla Ciebie będzie to jednak gdzieś 3/10 przyjmując za 10 The Big Apple.
- Noo... te 1 patrząc kto się dostał podałem trochę z zapasem... 3 chyba bym zdzierżył...

- A co do długości samych postów to ja do tapet nic nie mam. Jak mam materiał z czego ją położyć to ok. Scenkę z KP uszyłem w jeden wieczór. No ale fakt, wątpie by w realnym czasie gry było możliwe takie coś



Cytat:
Napiszcie sobie na pw lub tutaj podstawowe informacje, które inni mogą o was mieć.
- Znaczy się ci co się znają czy ogólnie mamy popisac coś jakby pierwszy rzut oka?
 
Pipboy79 jest offline