Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2015, 18:31   #10
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację
Tylko ci co się znają.
Tak bardzo ogólnie, z kim trzymają, z czego są znani. Np. twarz Pawła zwiewającego po dachach z ambasady USA była swego czasu we wszystkich kanałach holowizji a potem hitem youtuba, więc jest, jakby to powiedzieć...sławny (lub niesławny, zależnie od punktu widzenia). Laski na niego lecą, niestety policja też.

Swoją drogą, radzę zainwestować tysiaka w holomaskę lub ze trzy tysie w inteligentną maskę plastyczną. W rejonie gdzie mieszka Paweł nie funkcjonuje miejski monitoring, ale tam gdzie działa, ma funkcję rozpoznawania twarzy. A listy gończe są jeszcze całkiem świeże. Sam sobie zgotowałeś ten los.

Cytat:
Scenkę z KP uszyłem w jeden wieczór. No ale fakt, wątpię by w realnym czasie gry było możliwe takie coś
Jestem pod wrażeniem, ja dość wolno piszę, choć dzięki TBA i tak się pod tym względem poprawiłem. W grze napisanie takiej scenki zajęłoby z tydzień...no chyba, że by w trakcie poległ, to wtedy krócej. :P
 
Bounty jest offline