Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2007, 10:42   #11
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Ta sytuacja akurat nie pokazuje tak dobrze róznic w tym co może widzieć Sirhill a co Eik, bo przecież stoimy obok siebie. Sirhill pewnie zdażył usłyszeć i zauważyć tak samo jak Eik kolesia skaczącego z dachu podobnie jak Eik zauważył dwie nadbiegające postaci.
Różnica polega na tym że ja nie jestem pewien że to są wrogowie i tylko podejrzewam to, a Sirhill już o tym wie.
Podobnie może być z tą "pułapką", nie wiem kto powiedział, ale może wie to Ingrid lub Sirhill.
Jak najbardziej jestem za tym żeby tajne informacje pisac na gg lub na PW, bo to sprzyja wymianie informacji pomiędzy postaciami.

Dla przykładu: Eik nie wie czy Ingrid lub Sirhill spostrzegli to, skąd padł strzał. Jeżeli uda mu się to zobaczyć, to ostrzeże ich przed łucznikiem. (Na razie sam tego nie wiem. Jego słowa ostrzegające przed łucznikiem uwarunkowane są powodzeniem w próbie zlokalizowania strzelca. W przypadku niepowodzenia nie ma sensu ich wypowiadać. Oczywiści mógłbym wpierw napisać do Ingrid: Czy udało mi się dostrzec łucznika? potem czekac na jej odpowiedź i dopiero później zamieścić posta, ale ta metoda jest o dużo bardziej czasochłonna. Zresztą jak pewnie pamiętacie zastosowałem ją w ostatnim moim poście do sesji z Kedrickiem i skutek tego był opłakany, bo zanik Kedrick odpowiedział mi cokolwiek Ingrid i Grik już dawno podjęli swoje działania.)
 
Lorn jest offline