Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2015, 14:29   #4
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
To też już kwesta indywidualna. Ludzie mogą się dobrze bawić nie widząc nawet finału przygody, a tylko ignorant mógłby mieć żal do MG, za to że ten musiał przerwać sesję. Dla prowadzącego jest to dość wyczerpujące zadanie, a jeśli go to znudzi to nie ma co się forsować i prowadzić na siłę, no bo w końcu on też jest uczestnikiem zabawy.

Znam siebie i wiem jaki wpływ mają na mnie gry MMORPG. Prędzej czy później wsiąkam w nie na dobre, wydaję kupę kasy, ale przede wszystkim tracę czas.
UO znam i już nie robi na mnie takiego wrażenia jak 10 lat temu, no i nie ukrywam, że w MMO gram dla mas - lubię gry i serwery, na których jest pełno graczy i nawet nie zależy mi tak bardzo na interakcji z nimi, jak na świadomości, że wirtualny świat, w który gram naprawdę tętni życiem.
 
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem