Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2015, 10:13   #9
Kajman
 
Kajman's Avatar
 
Reputacja: 1 Kajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodzeKajman jest na bardzo dobrej drodze
NIe trzeba Korbasie, po prostu jesteś bardzo wymagającym rozmówcą. To oczywiście komplement

Nie planuję, by fabuła dotrwała do Wojny o Pierścień. Myślę, że w świecie Śródziemia potrwa ok. rok, zaczynamy wraz z końcem lata i myślę, że (jeśli wszystko się uda, wiadomo, że rożnie bywa) to skończymy z początkiem kolejnego . Chociaż to kuszące, sesja tak długa, że postacie odchodzą ze starości... chyba byłbym pewnego rodzaju pionierem na lastinn Jeśli chodzi o nasz świat, to ciężko mi powiedzieć...czerwiec? lipiec? Myślę, że mniej więcej tak...

Co do wyboru postaci. Tak, możesz grać bohaterem dowolnej rasy Wolnych Ludów Śródziemia. Chodzi oczywiście o "randomowe" rasy, czyli uściślając:
elfy, ludzi, krasnoludów, hobbitów. Nie chciałbym, by sesja została ozsadzona od środka epickością przez postać np. szóstego (sic!) z Bractwa itd. Co do regionu: nie widzę powodu, bym miał przyjmować do sesji krasnoludy z Gór Błękitnych, a dyskryminować ich pobratymców z Gór Żelaznych Także: tak, wszystkie regiony dozwolone.

Co do artefaktów: Naturalnym jest, jeśli np. stworzysz elfa i będzie on miał miecz, to ów miecz będzie magiczny, magiczny w elfi sposób oczywiście. Ale nie można mieć przy sobie totalnych i potężnych artefaktów, jeśli o ten rodzaj magii chodzi, to nie

Mam nadzieję, że teraz odpowiedziałem wyczerpująco Pozdrawiam!

Cytat:
Napisał Korbas Zobacz post
Trzeba Cię, Kajmanie mocno ciągnąć za język ^.^

To co wynika z Twojej odpowiedzi to, że sesja będzie dziać się równolegle z wydarzeniami opisanymi przez Tolkiena, spoko, rozumiem.
Odpowiedź o czas sesji mnie nie usatysfakcjonował, toteż dopytuję: Czy Twoja sesja ma w planach dotrwać w fabule do Wojny o Pierścień? Od 2920 TE do w.w. momentu mamy jakieś niecałe 100 lat? Śmiertelny człowiek nie dożyłby, biorąc pod uwagę, że na starcie sesji nie jest dzieckiem. I druga część pytania: z związku z zadeklarowanym przez Ciebie tempem odpowiedzi równym tydzień/dwa - ile orientacyjnie zajęłoby Twoim zdanie ukończenie Twojej osi fabularnej, bez dodatkowych zdarzeń. Strzel jakąś wartość, żebym mógł to jakoś ogarnąć umysłem.
Odpowiedź o niby jasna, ale przecież w Śródziemiu jest wiele "frakcji", toteż ludzie, elfy, krasnoludy, a nawet hobbity mogą pochodzić z różnych zakątków Ardy i mieć różne rodowody, dlatego chciałbym, żebyś usciślił: mogę stworzyć bohatera dowolnej rasy/frakcji spośród Wolnych Ludów Śródziemia, pomijając oczywiście rasy Zniewolone / Złe plus rasy pochodzące z przed Trzeciej Ery ?
A co się tyczy ekwipunku to rozumiem też dowolność, ale nie wolno posiadać przedmiotów magicznych?

Pozdrawiam ;]
 
__________________
May the Bounce be with You....

Ostatnio edytowane przez Kajman : 09-02-2015 o 13:16.
Kajman jest offline