Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2015, 13:48   #12
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację
Niektórzy już się niecierpliwią, więc oznajmiam, że mój post się pisze i zgodnie z zapowiedzią pojawi się najpewniej w środę.
Na usprawiedliwienie dodam, że będzie to obszerne i treściwe bydlę.
Nie może być inaczej, bo wszyscy prócz Idy i Jerzego zaczynają osobno i otrzymają osobne wprowadzenia.

W związku z tym, że dostałem trochę inny zestaw postaci niż przewidywałem,
musiałem zmienić około 1/4 założeń fabuły, nad którymi pracowałem przez kilka ostatnich miesięcy. Podsunęliście mi jednak w kartach mnóstwo fajnych pomysłów więc sesja powinna być jeszcze ciekawsza niż jej pierwotna wersja.

Aha, nie ruszymy jednak, póki wszyscy nie uzupełnią mechaniki i sprzętu. To tak, żeby zmotywować ostatnich maruderów. :P Poza tym planuję rzucić większość z was od razu na głęboką wodę, więc mecha i sprzęt będą mi od początku potrzebne.

Pozdrawiam,
Bounty.

EDIT: Prosiłbym również o przekopiowanie zawartości kart do panelu postaci w temacie sesji. Będzie mi tam wygodniej zaglądać niż szukać za każdym razem po pw i docach.
 

Ostatnio edytowane przez Bounty : 09-02-2015 o 13:59.
Bounty jest offline