Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2007, 15:44   #37
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Wernachien
Wiem, że trudno uwierzyć na słowo, ale mnie naprawdę nie trzeba się bać. Bywam gwałtowna w wymienie zdań - bo taki mam charakter, ale to nadal jest tylko dyskusja a nie kłótnia. Spójrz proszę na Rekrutację do Kupały - to dlatego żebyście się mnie nie obawiali, że nasze sprzeczki wpłyną na Waszą postać, zamieściłam tam informację na ten temat oraz jedyne dopuszczalne przeze mnie warunki odgórnego "skrzywdzenia" postaci.
Tak, jak wspominałam, jesteśmy na etapie dogrywania się. Więc podczas gdy Wy poznajecie mój styl, ja rozgryzam Wasze i oczywistym jest, że czasami komuś przychodzi do głowy myśl "ja bym to zrobił lepiej", a co za tym idzie może dojść do jakiegoś scięcia. Niemniej podkreślam, zaznaczam, pogrubiam i wytłuszczam (lol) sprzeczki personalne ze mną nie mają wpływu na Waszą grę u mnie. Kapiszi?
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline