Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2015, 17:32   #136
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Przemyślałem temat i generalnie biłem się z tym przez weekend, ale mimo wszystko zamykam sesję.

Owszem, można puścić rekrutację i tak dalej, jednak sytuacja w której 3/6 graczy zwyczajnie olewa sesję na samym początku i w zasadzie znika bez słowa skutecznie zniechęca do prowadzenia. Można dorekrutować ludzi, jednak robienie tego po w zasadzie czterech stronach rozgrywki jest trochę na siłę, a ja nie lubię prowadzić na siłę.

Aktywnych graczy pozostaje mi przeprosić, ale zamiast tutaj zaczynać w zasadzie wszystko od nowa, wolę się skupić na mojej drugiej sesji, gdzie rozgrywka jest płynna i nie muszę kombinować jak to wszystko połatać, żeby sesja w ogóle miała sens. Jeżeli ktoś wiedziony głodem grania (mówię o czwórce Kerm, Ulli, Cedryk, Aro) będzie chciał dołączyć do Czarnego Słońca, chętnie go tam przyjmę.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline