Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2005, 18:53   #10
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Tja, musi być. Rozpatrujemy klasy solo, bo porównujemy je między sobą... A zabawy nie ma zbyt dobre, gdy nic nie masz do roboty, bo wszyscy wokoło są lepsi od Ciebie...

Z niektórymi umiejętnościami też jest ciekawie... Np. otwieranie zamków... Można rzucić kostką, ale MG może też zafundować zabawę w kręcenie to w lewo, to w prawo wtrychem o jakąś liczbę i tak to rozwiązać (pomysł nie mój, był w jakiejś grze... jak zorientuję w jakiej napiszę).

Kwestia umowy i stylu prowadzenia...

Co do atutów tworzenia... Ja osobiście biorę je tylko dlatego, że głupio byłoby mi mieć potężnego maga, który durnego przedmiotu stworzyć nie umie... Poza tym co zrobisz sam zrobisz najlepiej (bo nikt Ci nie nasączy go niechcianym czarem...)

A co do wyzwalacza, to największa z prawd góralskich: świnto prowda...
A łowca w 3,5 prezentuje się znacznie lepiej... choć i tak balansu nie ma...
 
Hood jest offline