Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2015, 00:36   #23
Dziadek Zielarz
 
Dziadek Zielarz's Avatar
 
Reputacja: 1 Dziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemu
Przyznam, że na nadmiar czasu obecnie nie narzekam, ale zainteresowaliście mnie tą sesją. Twórczość pana Sapkowskiego jako taką znam ledwo pobieżnie, a Narrenturmu ni w ząb, choć sama historia doby Husyckiej nie jest mi obca.

Uprzedzam, że na posiedzenia na docu, albo inne czasochłonne akcje mogę nie mieć czasu (chyba, że ktoś wciągnie mnie w dialog, któremu z zasady nie odmawiam ). Czy znalazłoby się miejsce dla osoby, która pisałaby raczej z doskoku?

Jeśli tak, to z chęcią nakreśliłbym kilka zakrętów więcej na ścieżce pewnego Kislevity, którego historia nigdy nie doczekała się puenty.
 

Ostatnio edytowane przez Dziadek Zielarz : 10-02-2015 o 02:56.
Dziadek Zielarz jest offline