Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2015, 18:26   #26
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Dziadek zielarz, KP i Historię wyślij na pw, lub email. Jeśli będzie przesadzona postać to się jej nadmiar PD-ków odejmie.

Mechanika pełni swą rolę w warunkach istotnych dla rozgrywki. Inna sprawa wspiąć się na drzewo gdy są wrogowie lub należy zrobić to 'na teraz', a co innego gdy nic się nie dzieje. W czasie gdy BG podejmuje akcję można: opcja 1. poinformować mnie o planowanych akcjach BG na pw/email ja wykonam rzuty, a wy w poście opiszecie wynik akcji na podstawie mojego turlania.
opcja 2. Opis poczynań BG w waszych postach zostaje dokończony w moim poście, których opis będzie w oparciu o wyniki rzutu kostką.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline