Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2015, 20:43   #30
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Licze,

Mam już cztery karty postaci, dwie dalej ustalam z graczami. Przypominam że do piątku należy przesłać tylko to co napisałem w pierwszym poście rekrutacyjnym, nic więcej. Gwoli przypomnienia/wyjaśnienia:
• Do losowania i przydzielania cech, wyboru ekwipunku dodatkowego, cech losowych dla ludzi potrzebne sa wyniki rzutów które dostarczam ja ( zrobię to po zaakceptowaniu karty w weekend). Zrobiłem to gdyż nie chciałem rozdzielać na graczy nowych ( z którymi mam kontakt pierwszy raz) i moich zaufanych kompanów z innych sesji. Prawo jest równe na wszystkich żeby nikt nie poczuł się pokrzywdzony.
• NIE znacie swojej żywotności
• Proszę pamiętać o informacji odnoście gdock'a podczas wysyłania kart. Muszę to wiedzieć wcześniej.
• Zawartość KP jest tylko dla mojej wiadomości, to czy ujawicie swoją rasę/profesję innym graczom zależy tylko od Was. Aczkolwiek jak już pisałem, dobrze jest stworzyć zrównoważoną drużynę.
• Z wylosowanej liczby zk, po "zakupach" nie może zostać reszta. Jeśli zostanie 6 s to ta kasa przepada
• Jeśli piszecie że mieszkacie z kimś, to proszę napisać po zdaniu: kto to jest, czym sie zajmuje, jak się nazywa
Z rzeczy nowych, o których nie mówiłem wcześniej ( tak więc podlegają ewentualnej dyskusji)
• O ile używanie ostrej i zaraźliwej choroby zakaźnej przewodu pokarmowego, której przyczyną jest spożycie pokarmu lub wody skażonej Gram-ujemną bakterią – szczepami przecinkowca cholery, bądź korzystanie z pejoratywnego określenia oznaczającego panie wykonujące najstarszy zawód świata, tudzież części rodzicielek osób rozgrywających potyczki w grach typu fps; jest dopuszczalne w pojedynczych ilościach to już dłuższe wiązanki składające się w 90 % z wyżej wymienionych ( oraz gorszych) słów, jest raczej niesmaczne.
Tak więc Liczu, cenzuruj swoje wypowiedzi bo inaczej ci bozia język no ten tego ....

• Do furi Ulryka nie potrzeba drugiego rzutu na WW/US

Cdp(rawdopodobnie)n
 

Ostatnio edytowane przez Dekline : 10-02-2015 o 20:48.
Dekline jest offline