Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2015, 21:57   #13
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację
Udało mi się jednak sprężyć i ruszyć minimalnie wcześniej.

ZACZYNAMY, PANIE I PANOWIE!

Postanowiłem jednak zacząć nie czekając na ostatnich mecho-sprzętowych maruderów, ale niech uzupełnią koniecznie braki w ciągu tej kolejki. Kto tego nie zrobi będzie miał statystyki na minimum. :P
Jakieś choróbsko mnie męczy, więc jeśli napisałem sprzecznego z Waszymi kartami postaci to proszę o stosowny ochrzan tu lub na pw.

Jak widać Igor zaczyna odrobinę wcześniej w świecie gry. Nim dogoni w czasie i przestrzeni pozostałych rozegramy sobie z Wilczym tą małą retrospekcję.
Wilczy -> Pociąg przejedzie pod wiaduktem za jakąś minutę, więc mniej więcej tyle ma Igor na ewentualne powiedzenie czegoś Iwanowi i Connorowi. Możesz podrzucić mi na pw opis skoku to już w tej kolejce określę jego rezultat i będziesz mógł wrzucić w poście szczęśliwe (miejmy nadzieję) lądowanie.
Baczy -> Pozwoliłem sobie włożyć w usta Modesta jedno zdanie (a właściwie jedno słowo), mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Jeśli Kocur inaczej odebrałby ten telefon to możemy zmienić.
Kanna i Merill -> ruszając na akcję Ida i Jerzy mogli oczywiście zabrać z firmowej zbrojowni jakiś dodatkowy sprzęt, np. granaty EMP i/lub jakiś pancerz. Do ustalenia.
Sekal -> wspólną wizję Sieci musimy jeszcze sobie dopracować, więc na razie po prostu opisz w poście działania snaX-a po swojemu. Ciężko to wszystko precyzyjnie ująć w jakiejś mechanice, więc pójdziemy w storytelling. I tak ważniejsze od tego co się będzie robić w Sieci będzie to co się będzie tam mówić.

Zaczniemy bez doca i pw, chyba, że krótko i raczej do ustaleń. Ewentualnie z Baczym możemy rozegrać rozmowę telefoniczną, żeby nie rozciągać jej na więcej postów.
W tej kolejce chciałbym przede wszystkim otrzymać opis wyglądu postaci. Może za wyjątkiem snaX-a (chyba, że w retrospekcji), bo jego samego nie widzimy, więc tu prędzej opis sieciowego awatara.
Kto chce może umieścić w poście retrospekcję z wcześniejszego przebiegu dnia Waszych bohaterów.
Niektórzy z Was ujęli część historii postaci w formie fabularnych scenek - je również można jeśli chcecie, w tym poście lub dowolnych następnych, w formie retrospekcji wrzucić. Pipboy -> pod warunkiem uwzględnienia tych kilku uwag, które Ci pisałem na pw.

Ponieważ posty trochę krótsze i bez doca to wstępny termin do końca weekendu. Po tej wstępnej kolejce będzie moja odpowiedź i wtedy już polecimy dłuższymi postami z doc-em i pw (przynajmniej dla większości z Was).

Uff.
Pewnie i tak o czymś zapomniałem.

EDIT: Ano. Wilczy, Pipboy -> Connor i Alex to niejako osobiste AI Igora i Pawła (Alex może nie do końca bo działa tylko w metrze), rozmowy z nimi możecie tworzyć we własnym zakresie, jeśli chcecie. Jeśli będę chciał coś powiedzieć ich ustami to zrobię to swoją drogą.
 

Ostatnio edytowane przez Bounty : 10-02-2015 o 22:36.
Bounty jest offline