Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2015, 18:30   #108
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
No, panowie, piątek to termin ostateczny. Dłużej czekać nie mogę, tym bardziej, że w ten weekend będę reaktywował jedną ze swych starszych sesji, które musiałem w grudniu zamknąć.

Hazard, najlepiej jakbyś jeszcze w tej kolejce wrzucił posta z opisem walki, bo później to głupio będzie wyglądać jeśli wcześniej wrzucicie zawartość doca z odwiedzin w strażnicy.

Mamy też nowego... MG. Jeszcze nie miałem takiej rotacji na sesji, ale postanowiłem sięgnąć po nowego MG dla własnej wygody. Mam teraz coraz mniej czasu i trudniej jest mi poświęcać go na doca z każdym graczem. Znam za to osobę, która jest świetnym graczem i wszystko wskazuje na to, że również świetnym prowadzącym. Powitajcie Proxy'ego, którego głównym zadaniem będzie wcielenie się w straż miejską na terenie Reikerbahn (będzie ona mieć dość znaczną rolę w przyszłości), a także będzie się zajmować pewnymi elementami fabularnymi w trakcie otwieranych przeze mnie kolejek - jeśli ktoś chciałby doca, a ja nie byłbym w tym czasie dostępny to proszę pisać do Proxy.

Przy czym wszystko co bezpośrednio dotyczy mechaniki lub KP postaci proszę kierować bezpośrednio do mnie. Zakupy w mieście, leczenie ran, czy też walka - to wciąż elementy którymi ja się zajmuję. Proxy odgrywa kilku ważnych NPCów (m.in. panią kapitan ze straży miejskiej w Reikerbahn) i ma też swój wkład w światotworzenie, gdyż zapoznałem go ze scenariuszem przygody jeszcze przed jej powstaniem.

Podam też na przyszłość mój nr GG: 1548069.
 
Warlock jest offline