Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2015, 10:38   #1
Piter1939
 
Reputacja: 1 Piter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodze
Fantastyczna przygoda-Komentarze

Witam wszystkich w sesji!

Mam nadzieję, że będzie fajnie i sesja nie skończy się na jednej kolejce Co do samej sesji:
-Uznałem, że zanim rzucę was w wir przygód warto, żeby postacie się trochę zapoznały. Pierwsza kolejka decydowanie integracyjna.
-Dialogi będziemy rozgrywać na docu. Myślę, że przyszłe walki też.
-Od Toma nie dowiecie się za wiele o świecie fantastycznym. Jednak dobrze prowadząc rozmowę, można dowiedzieć się jednak czegoś ciekawego
-Liczę też na dialogi między waszymi postaciami
-Co od postów, tak ja wspomniałem minimum to pół strony A4 w Wordzie. to mi w zupełności wystarczy, można pisać więcej
-Czas na odpis: do przyszłej Soboty włącznie.

Jak jeszcze coś sobie przypomnę to napiszę. Miłego czytania
P.s Dodajcie swoje avatary, coś sobie nie mogę z niektórymi poradzić a nie chce nikogo wyróżniać
 

Ostatnio edytowane przez Piter1939 : 14-02-2015 o 10:53.
Piter1939 jest offline