Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2015, 17:23   #44
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Molkar Zobacz post
Zamiast rakiet z filmiku już bardziej pasują mi sanie, chłopi to wcale nie takie głupie ludzie i wiele rzeczy potrafią zrobić niż nie jeden dzisiejszy majsterkowicz więc sanie powinny być dla nich banalną rzeczą takie małe, co innego sanie do wozu
Dlatego pisałem że spoko, może być. O saniach zaraz napisze, bo najpierw...


Szybkość


Ogólnie wasze postacie w takich warunkach poruszają się wolniej. Minusy do szybkości

- zaspy ale stosunkowo ładna pogoda: -1
- zawierucha: - 1
- ciągnięcie sań: -1
- do tego za każde ROZPOCZETE 50 obc ponad maks: -1

Oczywiście wszystko się sumuje.
Tzn człowiek o szybkości 4 ciągnąc sanie przez zaspy podczas zamieci z kamieniem na plecach yyy... stoi? A co ma krasnolud powiedzieć

Sanie

- jeśli ciągniecie we dwójkę a do tego zamieniacie się z inną dwójką na macie dodatkowo po 50 % obc każdej z postaci ( czyli jakby dodatkowa osoba)
- w pojedynkę, i zmiany z drugą osobą to 50% średniego obciążenia ( tak jakby pół osoby)

Jeśli przegniecie i np ciągnięcie w pojedynkę to albo zabierać polowe obc albo idziecie jeszcze wolniej ( kolejne -1)

Puste sanie nie zmieniają szybkości

Wyposażenie postaci

Proszę żeby każdy to uzupełnił, czym szybciej tym lepiej. Mógłbym zrobić to sam, ale trochę tego jest a poza tym ciągle zmieniacie wizje Dla was to kilka minut roboty, dla mnie 5 razy więcej czasu plus poprawki.

Każdy przedmiot musi mieć: nazwę, ilość (jeśli więcej niz 1), cenę podręcznikowa, oraz obciążenie.
 
Dekline jest offline