Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2015, 17:44   #50
Molkar
 
Molkar's Avatar
 
Reputacja: 1 Molkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dekline Zobacz post
Molkar: Ogólnie tak. Tak jak mówisz. Ale pokaż na liczbach, będzie łatwiej. No i wszystko ma swoje minusy.

PanJaszczomb: chodzi o to ze np jest niziołek 250 obc i krasnolud 900 obc to na sanie mogą wziąć 50% * 250 + 50%*900 czyli razem 575 jeśli się będą zmieniać. Jeśli nie beda się zmieniać to 25%*250+25%*900=287 ( czyli dwa razy mniej.

Kerm: Bo może będziecie chcieli je sprzedać/wymienić na lepsze.
Czyli np. ja mam max obciążenie 300 żeby nie mieć minusów więc ciągnąc sam na zmianę z kimś kto też ma 300 możemy nieść swoje 300 + 150 na saniach ?

Jak ja mam 300 druga osoba ma 300 to ciągnąc we dwoje możemy nieść 300 nasze + 300 na saniach ?
 
__________________
„Dlaczego ocaleni pozostają bezimienni – jakby ciążyła na nich klątwa – a poległych otacza się czcią? Dlaczego czepiamy się tego, co utraciliśmy, ignorując to, co udało nam się zachować?”
Steven Erikson, „Bramy Domu Umarłych”, s. 427
Molkar jest offline