Wątek: Call-Girl (21+)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2015, 16:25   #72
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Po kilku chwilach poczuła jak Alex wysuwa się z niej i kładzie obok, namiętnie i czule całując swojego męża. I moment później robiąc dokładnie to samo Jess, wkładając w to prawie tyle samo uczuć. Ośmielona blondynka spojrzała ufnie w oczy doświadczonej kobiety.
- Chciałabym kiedyś to ja was przyjąć w ten sposób. Nie chcę, by to się kończyło – roześmiała się cicho, radośnie, kładąc na łóżku i odpinając paski sztucznego penisa.
- Nikt nam nie broni byśmy dalej kontynuowali tę zabawę. - Odpowiedziała jej Desire w równie radosnym tonie. - Mamy pokoje opłacone na cały weekend i do jutrzejszej kolacji praktycznie nie musimy wychodzić z łóżka. No może poza małymi zakupami w Centrum. - Mrugnęła do kobiety. - Tego akurat nie mam zamiaru sobie odpuszczać.
Jess czuła, że tkwiący w niej Hugo nie zmalał za bardzo.
- Ja również nie chciałbym, abyście zmarnowały tę okazję. Alex wie, że chciałbym, aby nauczyła się ubierać i chodzić po ulicach w bardziej swobodnych strojach.
Blondynka spłoniła się i stęknęła, bo właśnie wysunęła z siebie urządzenie, co spowodowało, że zapach seksu w sypialni stał się jeszcze bardziej dominujący, a z młodej szparki wypłynął niemal potok soków rozkoszy.
- Zrobię wszystko co powie mi Jess. Nie potrafiłabym jej odmówić – Alex uśmiechnęła się, znów przechodząc na mówienie prawie szeptem.
Luksusowa prostytutka także się poruszyła wysuwając ciało mężczyzny ze swojego wnętrza:
- Skoro wszyscy jesteśmy zgodni i pełni entuzjazmu proponuję kolejną zabawę. - Popatrzyła na Alex – powiedziałaś, że nigdy nie dałaś się wziąć od tyłu. Zrób to więc teraz. Uklęknij i pochyl się do przodu.
Dziewczyna zawahała się tylko na moment. Klęknęła i opadła na ręce, tyłem do nich. Odrzuciła do tyłu swoje długie, jasne włosy.
- Jestem posłuszna – powiedziała ochrypłym głosem. Spełnianie poleceń wydawało się ją bawić i wypełniać dodatkową dawką emocji. Jej szparka była bardzo mokra i zaróżowiona, jeszcze nie do końca zamknięta. Alex powiększyła chyba nie tylko tę część sztucznego penisa, którą trzymała w Jess.
Kurtyzana obeszła ją i uklękła z przodu przed kobietą dając dyskretny znak Hugo, by ruszał do dzieła, pochyliła się i zaczęła namiętnie całować znajdująca się przed nią rozkosznie słodką istotę. Po zmianie w pocałunku, w ruchu małego języczka wyczuła, kiedy mąż posiadł swoją żonę. Jęknął, i bez wahania zaczął ją brać. Długimi, mocnymi pchnięciami, które przyjmowała teraz z rozkoszą wymalowaną na twarzy. Niebieskie oczy lśniły, a gdy na chwilę oderwały od siebie swoje usta, Desire usłyszała wystękane przez nią
- Dziękuję...
Piękna, delikatna twarz wyrażała wszystko, ukazując piękno seksu.
- Cała przyjemność po mojej stronie. - Call-girl pocałowała ja jeszcze raz, a potem pochyliła się i wczołgała pod zaskoczoną kobietę. Przesunęła w kierunku miejsca gdzie męski penis wypełniał rozkosznie rozwarta szparkę i zaczęła ją lizać i pieścić wargami i językiem. Zwłaszcza dużo czasu poświęcając niewielkiemu zgrubieniu, które stanowiło epicentrum kobiecej przyjemności.
W tej pozycji jej krągły, jędrny tyłeczek znajdował się dokładnie pod twarzą Alex, która tylko przez chwilę była zaskoczona i niepewna. Twardy członek i zwinny język dawały jej więcej, niż miała kiedykolwiek wcześniej. Mimo to nachyliła się i call-girl poczuła jak zaczyna ją lizać, nieregularnie, wybijana z rytmu przez dyszącego Hugo, nieprzerwanie posuwającego ją od tyłu. Zbierała wszystkie soki, jakie Desire z siebie wydzielała, wsuwała do dziurki i masowała łechtaczkę, a nawet kilka razy przesunęła między pośladkami. Coraz bardziej chaotycznie. Jęczała i stękała, nie hamując się. Niegrzeczna kobieta ukryta w niewinnym ciałku.
 
Eleanor jest offline