Wątek: Call-Girl (21+)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2015, 16:29   #77
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Niedziela, 10 styczeń, 2049
12:30 pm czasu lokalnego
San Francisco


Noc trwała długo, dlatego bez zdziwienia Jess przyjęła fakt, że obudziła się przytulona do ciepłego, miękkiego ciała o godzinie nie odbiegającej od tej, kiedy wstawała bardzo często. Alex zamruczała i otworzyła oczy, w których na moment pojawiła się panika, gdy najpierw ujrzała piękną twarz Jess. Potem pamięć wróciła i dziewczyna uśmiechnęła się nieśmiało. W całym pomieszczeniu mocno pachniało seksem, a ich nagie ciała ciągle nosiły na sobie pozostałości niezwykłej uczty, jaką sobie zafundowali. Za to przeżycia sprawiły, że obudzili się wypoczęci, pełni energii. Tak zwykle czuła się kurtyzana po intensywnych przyjemnościach. Może nie miała tu swojej regenerującej komory, ale nie potrzebowała jej. Szczególnie, że zakupy czekały.
Najpierw jednak trzeba było doprowadzić swój wygląd do stanu, w którym można było się pokazać w ekskluzywnych sklepach. Na szczęście na wyposażeniu apartamentu, który Jess miała do dyspozycji był pokój kąpielowy z widokiem na Golden Gate i z wanną wielkości niewielkiego basenu.
- Dzień dobry. Proponuję na dobry początek dnia długą, aromatyczną kąpiel - Uśmiechnęła się do blondynki i pocałowała ją żartobliwie w nos.
- Zdecydowanie, czuję, że cała się kleję - obudzona Alex uśmiechnęła się leniwie. Leżący z jej drugiej strony Hugo uniósł się.
- Dzień dobry. Mam nadzieję, że uda mi się was obie namówić na jakieś… ładne stroje. W nocy ostatecznie nie udało mi się was w nich zobaczyć - roześmiał się i zsunął z łóżka. - Przygotuję kąpiel - mimo całej nocy na zabawie, jego penis był w stanie częściowej erekcji.
- To ja zamówię śniadanie - Desire energicznie wyskoczyła z łóżka pełna energii i uśmiechnięta szeroko - Myślę, że wezmę tylko croissanata i kawę. Potem przejdziemy się do jakiejś miłej kawiarenki na późny lunch. Co o tym myślisz Alex?
- Nie jem za dużo - odpowiedziała, siadając powoli. Odruchowo przykryła swoje piersi, nagle zawstydzona. - Kawy napiję się chętnie. Możemy się wybrać na jakąś sałatkę… - dzień przywrócił jej część nieśmiałości wobec starszej i bardziej doświadczonej kobiety.
- Mnie seks bardzo zaostrza apetyt - call-girl przejechała sugestywnie po swoim ciele, które choć nie miało na sobie zbędnego tłuszczu było apetycznie zaokrąglone. - Po za tym nie ma się co głodzić. Mężczyźni lubią, gdy kobieta ma na sobie trochę miękkiego ciałka.
- Będziesz mogła mnie nakarmić na kolacji tym czym będziesz chciała - blondynka powiedziała zanim ugryzła się w język i odwróciła wzrok od prezentowanego przez Jess ciała. W odpowiedzi luksusowa kurtyzana roześmiała się perliście i nadal zupełnie naga przeszła do łazienki gdzie Hugo przygotowywał kąpiel:
- Zamawiam śniadanie. Co dla ciebie?
Mężczyzna otwarcie przesunął wzrokiem po niej, zatrzymując się na łonie.
- Podchwytliwe pytanie, kochana - uśmiechnął się. - Jak będę mógł dzisiaj głównie patrzeć, to potrzebuję coś co doda mi energii do powstrzymywania się - mrugnął do niej.
- Ok, czyli jedno pełne angielskie śniadanie, trzy kawy, śmietanka i rogalik z dżemem. - Podsumowała kobieta składając zamówienie.
 
Sekal jest offline