Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2015, 00:00   #21
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację
Pip, Merill, edytowałem Wam avki do ustalonych 200 pikseli szerokości.

Pip, uważniej czytaj to co piszesz przed wrzuceniem, bo pod względem literówkowo - interpunkcyjnym jest już na poziomie akceptowalnym, ale mogłoby być jeszcze trochę lepiej.
Merill - inteligencjom :P - popraw to, błagam, bo wali po oczach.
No dobra, będziecie mi musieli wybaczyć okazyjne czepialstwo, to zboczenie zawodowe. Postaram się nad nim panować.

Connor i Alex wymiatają. Niby sztuczne inteligencje a proszę, ile życia i humoru do sesji wnoszą.

Sekal - niezły poziom surrealizmu. Jak się nazywała ta gra z początku posta, bo mam sklerozę?

Pojęcie "krótszych postów" faktycznie wymaga redefinicji. Ale, żeby nie było: nikomu nie bronię ani pisać długo, ani krótko i zwięźle, bo każdy ma własny styl, np. Pip dostaje twórczego ataku epilepsji przy klawiaturze. Przyjmuję więc wszystko od dwudziestu linijek do piętnastu stron A4.
 
Bounty jest offline