Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2015, 01:37   #24
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pip, Merill, edytowałem Wam avki do ustalonych 200 pikseli szerokości.
- O dzięki Szukałem z pół godziny jakiegos edytora do ogarnięcia potem go ogarniałem w nim tę fotę a potem jeszcze wyszło jak widać...



Cytat:
Connor i Alex wymiatają. Niby sztuczne inteligencje a proszę, ile życia i humoru do sesji wnoszą.
- W sumie u mnie to częściowo Twoja zasługa... Podpuściłeś mnie... Wybrałem imię Alex bo jest takie uniwersalne i dla niej i dla niego. Ale jak wyskoczłeś z tą blondzią z kajdankami to mua se nagle wykrastylizował idee jaka będzie ta moja SI



Cytat:
Pojęcie "krótszych postów" faktycznie wymaga redefinicji. Ale, żeby nie było: nikomu nie bronię ani pisać długo, ani krótko i zwięźle, bo każdy ma własny styl, np. Pip dostaje twórczego ataku epilepsji przy klawiaturze. Przyjmuję więc wszystko od dwudziestu linijek do piętnastu stron A4.
- No cóż... Jeśli o mnie chodzi... No to scenka z flagą była już gotowa... A reszta jakoś tak poszła... Swoboda czasu... Swoboda tematu... Swoboda klawiatury... No weź nie wykorzystaj no...

- A generalnie bardziej na serio ja do długości postów nic nie mam. Jeśli są to opisy do których mam jasność sytuacji/klarowne dane.
 
Pipboy79 jest offline