Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2015, 03:27   #34
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
@Pipboy
Dzięki, ale mi ego urosło Po prostu w sesji jest klimat, który lubię i w którym się dobrze czuję.
- Miło mi to słyszeć... hmm... własciwie to czytać...



Cytat:
Kiedyś miałem nawet plany poprowadzić sesję rozgrywającą się w Iraku- walki w Al-Faludży, Al-Amarze lub w Afganistanie w górach Hindukuszu. Był też plan na grę najemnikami w Afryce - wojna domowa w Liberii, konflikt o jakąś kopalnię diamentów czy ropę. Są pomysły, settingi też znam, ale projekty muszę odłożyć w czasie - najwcześniej wezmę się za prowadzenie czegokolwiek w sierpniu.
- Myślałem o czymś podobnym jak rozważałem tą sesję. Ostatecznie jednak taka tematyka wydała mi się bardziej uniwersalna. Niemniej klimaty jakichś narodowych czy dolarowych wojen też są bardzo fajne i ciekawe. Takie Jaggedy w naszym ralu. Na to zawsze jestem mua chętny

- Generalnie to w sumie tę sesję zacząłem bo się ogłaszałem parę razy w sondach, ze bym zagrał i nic... No to sam się za to w końcu wziąłem... No ale jak ktoś by pomisiował to pewnie bym serio dumał nad zgłoszeniem. No ale i trochę kwesia grafiku a z tym różnie...


Cytat:
P.S. Mi ego urosło, jak Miszczu za pomocą Tony'ego pochwalił moje hasło W sumie to rzeczywiście jest całkiem dobre...
- Konsekwencje... Zawsze je wyciągam w stosunku do działań BG. Ale zarówno te na korzyść jak i nie. Czy ktoś sobie zasłuży czy zachlapie to sam pisze los swojego hiroła. Ja wyciągam konsekwencje. Od podejmowania decyzji i ich konsekwencji nie uciekniecie u mnie na sesji.
 
Pipboy79 jest offline