Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2015, 12:49   #39
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ależ spokojnie, Bril. Ty jesteś tylko roztargniony, za to ja wyszedłem na durnia. Żeby, przy mojej profesji (ta-jem-ni-ca) nie pomyśleć o glejcie to trzeba mieć nie tylko nogi, ale i mózg porośnięty włosami.
Jesteś Xselosem z mangi \ anime Slayers??? zawsze możesz zwalić na to że moja postać twoją tak zagadała że zapomniał

Cytat:
Ale, poważnie mówiąc, trzeba spierdalać. Pierwsze wrażenie zostało zaprzepaszczone.
A tam, lać na pierwsze wrażenie strumieniem prostym. Gadałem z Mistrzem i HP nie dostanę ale przewodni pomysł jest teraz taki żeby twoja postać cofnęła się do Anubisa i upomniała się o glejt zrobi to najszybciej z nas

BTW: Jak sobie przejrzałem te opisy to mam wrażenie że twoja postać to potomek Pani Bólu i tego upadłego kociego bóstwa co był w Trylogii Krwi
 
Brilchan jest offline