Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2015, 14:20   #41
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Slann podał ci moją historię i staty? Drat! Ta zniewaga krwi wymaga!
A skądże znowu! A Zgadłem ?

Wczoraj sobie czytałem jeszcze raz sesje i zauważyłem jak podkreślasz kocią gracje ruchów a tamta postać była podobnie opisywana i chyba miał romans z Panią Bólu albo przynajmniej istniała taka sugestia a że nie był pełnym bóstwem to stąd Kassymir może uchodzić za półboga o podobnym do naszej poziomie mocy

Ale to wszystko moja dedukcja. Mg mi napisał tylko że twoja postać szybko biega i może być niewidzialny kiedy martwiłem się czy moja postać twojej nie wystawia do wiatru to usłyszałem że pewnie już jesteś w zamku

A moc portalowa też jest w twoich poprzednich wpisach wszystko moja dedukcja. Ja nie chciałbym nawet znać twoich statsów bo sam mam parę asów w rękawie i niespodzianek dzięki temu sesja jest fajniejsza
 
Brilchan jest offline