Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2015, 15:54   #44
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jesteś chorernie blisko.
hymm... Bastet albo Sharess w wersji Gender Bender ? Władca Bestii ? Jakieś bóstwo totemicznie z ziemi bestii ? Ok, ok nie będę cię męczył

w ramach zadośćuczynienia powiem ci że generalnie Kassmir to jest teraz jedyna postać która nie jest na liście do potencjalnej zdrady dla zysków: Nurrise, Velderin a nawet Tarksów byłby wstanie zdradzić dla lepszej oferty ale Księcia nie.

Z dwóch powodów: po pierwsze bardzo lubi Miasto Drzwi i ma nadzieje że dzięki przyjaźni z synem Pani Bólu dostanie pozwolenie na przybywanie tam pod formą jakiegoś awatara oczywiście incognito nie próbując zdobywać wyznawców.

Drugi powód pozostanie sekretem ale powiem tylko tyle że twoja postać byłby dla mojej bardzo groźna gdyby z jakiś powodów się poróżnili

No, mam nadzieje że dzięki takiej równoważnej wymianie danych poczujesz się usatysfakcjonowany

Cytat:
A to w jakiejś trylogii był koci bóg?
Tak Leonidas czy jakoś tak, został zabity a jego duch wcielił się w samoświadomą karczmę, jest w tekście sugestia że mógł mieć romans z Panią Bólu.

Generalnie seria niekanoniczna ale BARDZO fajnie się czyta gorąco polecam wydaje mi się że by ci się spodobała. Chciałbym jeszcze dorwać Strony Bólu podobno fajne
 
Brilchan jest offline