Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2015, 14:57   #82
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Earendil Zobacz post
Litości! My jeszcze żelaza nie wynaleźliśmy, pisma nikt nie opanował, a już nas Mistrz Gry chce wybić . Chyba sobie odpuszczę "pimpowanie" języka i kultury mojego ludu...
Jakie wybić? Kryzys demograficzny to nie od razu zagłada . Zapewniam, że aby cywilizacja wyginęła trzeba się naprawdę postarać. Na pewno nie byłby to wynik tylko moich działań. To po prostu chwilowy regres, mini średniowiecze . Zatem rozwijaj swą rasę, rozwijaj. Zachęcam .

Cytat:
Jestem zdecydowanie za. Im szybciej tym lepiej. (Może można by ją zrobić w jakimś edytorze map z jakiejś gry, czy czegoś?)
Jeżeli podrzucisz mi takowy program - nie ma problemu. Jedyne co mi przychodzi do głowy to edytor map do HOMM3, ale to chyba średniawy pomysł .
 
MrKroffin jest offline