Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2015, 21:24   #38
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Generalnie z odpisami ja jestem dla Was dostępny caluśki tydzień, przez całe 5 dni jakie macie. Tego piątego i szóstego też jak widać no ale także przez poprzednie 4...

- Po części mam nadzieję, że te ostatnie opóźnienia są spowodowane jakimiś urlopami, sesjami, świętami itd ale na serio na standard pasi mi własnie sb na odpisywanie w tej sesji. Po cichu mam nadzieję, że jak ten crazy time w realu minie ten termin pn - pt będzie dla was jakoś do wyrobienia. Poza tym jakby się tak Wam udało wyrobić do pt a mnie w sb to już od nd można lecieć następną turę.

- A co do tej tury jeszcze no to jest nd wieczór. Dłużej nie czekam, siadam do posta.
 
Pipboy79 jest offline