Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2015, 00:04   #39
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Ogłoszenia na dzielni

- Post jest


@Del i Zombi

- Własciwie póki jest opis konferencji własciwie macie wspólny akszyn i post. Wasi hirołsi są więc świadkami wszystkich opisanych rozmów, pytań, reakcji itd.

- Nowością są rewelacje Jeremy'ego o porannym wypadku śmigłowca. Wygląda na to, że nikt z psiarni dotąd tego nie podejrzewał.

- Ogólnie zebrały się tu wszystkie główne ekpiy tak samo jak w dzień na lotnisku.


@Del

- Interesi mnie co Jeremy mówi na temat losu załogi. To główny punkt programu dziennikarzy dotyczący tego śmigłowca.

- Po zamachu w samochodzie znaleźli się Jeremy, Monica, srg. Dobson i dwóch marines. Na podłodze leży martwe ciało White'a. ma tak rozwaloną głowę, że jest pewne, że zginął na miejscu. Z przodu za pancerną szybą jest jeszcze kierowca i agent ochrony.

- Pojazdy kieruja się na pełnym gazie ku ambasadzie. W tym tempie powinny tam dotrzeć w kilka minut.



@Zombi

- Na koniec posta Conie jest na podjeździe i cyka fotki, jest światkiem zamachu i ewakuacji dyplomatów wszelakch.

- Z ciekawszych/ważniejszych osób widzi po wystrzałach Ramiz'a, Harringtona i gdzieś tam Nicole z jednym z brodaczy.



@Az

- Lance jest pi x oko przy bramie wjazdowej/chodniku. Zaraz przed i po wystrzale mijają go wyjeżdżające z posesji auta dyplomatów. Tyle, ze przed jaką spokojnie i dostaojnie a po na pełnym gazie.

- Lance nie widział ani strzelca ani nie zna jego dokładnego jego połozenia. Opis jest raczej na podstawie analizy terenu i tego co słyszał.

- W parku jest ciemno i spoko można tam ukryć nawet i pluton piechoty. Jeśli ktoś tam jest to na razie nie otwiera ognia do wyjeżdżających dyplomatów.

- Zeby dotrzeć do budynku centrum najkrótsza i najszybsza droga wiedzie przez ten park. Wówczas byłoby coś jakby 80 - 100 m. Dla strzelca z dachu do White'a byłoby ok 100 - 150 m czyli na karabin zadna poważna odległość.


@Lemi

- No cóż, nie dałeś posta ani zadnej deklaraci wiec Cię zbeenowałem. Marek więc czekał w holu lub barze z bronią na koniec konferencji. Potem przejął Nicole i wyszedł z nią na podjazd by mogła porobić fotki odeżdżającym.




@Wszyscy

- Interesi mnie głównie w tej turze, zachowanie Waszych hirołów tuż po zamachu. Co robią, biegną, palnują, gadają, dzwonią czy co tam jeszcze powymyslacie, że chcieliby zrobić.

- Termin postu do pt. czyli do 27.02.

- Jakby co to pytać, pisać itd. Ja jestem dostępny przez cały tydzień a nie tylko w pt czy weekendy
 
Pipboy79 jest offline