Wątek: Narrenturm
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2015, 09:30   #29
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Panowie dziś poniedziałek. Do jutra rano oczekuję na komplet postów.
VIX i Potacz zgłosili nieobecność ze sporym wyprzedzeniem, więc na nich nie czekamy. Ja swój post wstawię jutro lub jeszcze dzisiaj.
Moja wina bo myślałem, że czekamy jeszcze na kogoś, teraz sprawdziłem i wychodzi, że wy czekacie na mnie.
Mój post już prawie gotowy, tak więc niebawem rzuci światło. Apropo rzutów...
Wszystkie rzuty na trafienia, obronę etc., etc., wykonałem ja i całkiem ciekawie to wyszło. Mogę zdradzić jedynie, że najlepsze rzuty padały na Elastira. Najgorszy wynik miał 12, a wszystko poniżej, natomiast najsłabiej poszło Jaromirowi, kilka pechowych nawet, ale punkty szczęścia tez były. Takie przeciwieństwo i nawet jak zmieniałem kolejność to było tak: Elastir 02, Jaromir 94 Wolfgrimm także miał nieco zabawne rzuty, niemal 90% rzutów, na kościach padała dokładnie ta sama liczba.

No ale, jeszcze tylko kilka poprawek, tekst należy wygładzić i powinien pojawić się na Li.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline