Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2015, 10:50   #22
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Dalej pomęczę temat magii, ale bardziej od strony mechanicznej.

A. Dajmy na to, że tworzę kapłana Setha parającego się magią transmutacji (czysto teoretycznie:P)

Wykupuję więc epicką umiejętność scholara:
Cytat:
Magia Transmutacji 30p (Teoria Magii, Naturalista, Pisanie i Arytmetyka)
B. Muszę także zakupić teoria magii, naturalista oraz pisanie i arytmetyka, jasne.

C.
Cytat:
ZAKLĘCIA MISTRZA (Wartość umiejętności 80-99%)
Podwyższam Magia Transmutacyjna do poziomu 80%, bo chcę mieć dostęp do zaklęć mistrza.

D. Muszę także podwyższyć Teoria Magii, Naturalista, Pisanie i Arytmetyka minimum do poziomu 80% (tyle ile magia transmutacyjna)

Cytat:
Potężne zaklęcia mistrzów magii są bardzo trudne do rzucenia - od szansy należy odjąć aż 20%
Cytat:
Nie można nauczyć się zaklęcia Mistrza, jeśli nie zna się przynajmniej 8 czarów ucznia i 6 czeladnika i 4 adepta.
i tu pjawiają się pytania:
1). Muszę wykupić 8 czarów ucznia i 6 czeladnika i 4 adepta zanim wykupię zaklęcie mistrza, ale nie wiem ile punktów kosztuje mnie każde z tych zaklęć. (a może otrzymuje się je z automatu)?

2) te -20% od szansy, to rozumiem, że przy rzucie kości odejmuje się od mojej wykupionej wartości magii transmutacyjnej(80%) i rzuca się k100 by zobaczyć czy jest większy czy mniejsze jak 60.

3) ile maksymalnie zaklęć mistrza mogę mieć mając magię transmutacyjną 80%?

4) Poza tym reszta mojego rozumowania ok?
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 24-02-2015 o 10:56.
Rewik jest offline