Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2015, 20:24   #1
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Wygraj antologię Elgaconu!

ROZSTRZYGNIĘTY!
Wygrała Efcia, gratulujemy! Moje koty mruczą z zadowolenia Odpowiedzi:
1. Dużo tego było, Efcia podała Pyrkon, Grojkon i Old Town.
2. 5 opowiadań

----------------------------------------------------------------------------------------------

Witajcie!
Mamy dziś dla was do wygrania drugi tom antologii "Elgacon opowiadania". Sponsorem nagrody jest Asenat, nasza forumowa koleżanka, a zarazem autorka jednego z opowiadań. więc wszelkie podziękowania kierować do niej. Poza tym byliśmy patronem zeszłorocznej edycji Elgaconu, więc nagroda fajnie się wpisuje w działalność forum.


Oto co należy zrobić.
Odpowiedz na dwa poniższe pytania w formie prywatnej wiadomości do mnie:
  1. Wymień przynajmniej 3 konwenty, którym patronowało Last Inn w 2014 roku (nie licząc Elgaconu).
  2. Ile opowiadań znajdowało się w pierwszej antologii Elgaconu z 2013 roku?


Czekam na odpowiedzi, kto pierwszy ten wygrywa. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu będą czuwały moje koty. One zawsze paczą uważnie.

 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher

Ostatnio edytowane przez Redone : 01-03-2015 o 22:03.
Redone jest offline