Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2015, 15:13   #27
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
Na chwilę obecną mam dwa pełne zgłoszenia:
harry_p i jego Gregor, łowca i treser (Dzika karta jako weteran Wyprawy Doktora Symeona)
Komtur jako Niemój, młody adept magii wymiarów

Termin nie goni, więc nie trzeba się spieszyć. W razie czego zawsze służę pomocą. Gryzę tylko na sesji. Acha, nie bójcie się brać drobnych umiejętności pospolitych, poza tym, że czasem się przydają świetnie budują klimat postaci.

Komturze, jestem w trakcie przepisywania Magii Wymiarów, jak skończę wrzucę na forum. Ta szkoła była najbardziej zakurzona, przez naście lat systemu nie przypominam sobie nikogo, kto zagrałby czarodziejem tej szkoły! Będziesz pierwszy (nie licząc BN-ów)!

EDIT:

Obecne zgłoszenia:
harry_p i jego Gregor, łowca i treser (Dzika karta jako weteran Wyprawy Doktora Symeona)
Komtur jako Niemój, młody adept magii wymiarów
Marek Rewik jako Jakub de Farin, uczony wyznawca Setha

Zgłoszenia niekompletne:
czajos jako nieznana z imienia dziewczyna spod ciemnej gwiazdy

Komturze, wrzuciłem Magię Wymiarów i możesz wybrać zaklęcia. Twoja historia zainspirowała mnie do dodania zalety "Egzotyczne zaklęcie". Może korzystając z niej dobierzesz sobie ekstra "Oszukanie Śmierci"? (patrz Czarna Magia, zaklęcia mistrza)

Marku, Alchemia w drodze, prawdopodobnie w niedzielę się pojawi.
 
__________________
Bez podpisu.

Ostatnio edytowane przez TomaszJ : 06-03-2015 o 19:45.
TomaszJ jest offline