Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2007, 23:04   #42
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Hihi to było fajne Wernachien, zastanawiałam sie czy to reakcją na tą zawalającą się komnatę, o której pisałyśmy wcześniej

(zmienia tonację głosu na 'nieśmiertelnie' poważną)

Francois de Fou... myślałam, że tamten jednozdaniowy post to taki "wypadek przy pracy", ale sytuacja się powtarza i nie mam zamiaru zostawić tego bez komentarza. Otóż pomijając już krótkość, która - jeszcze zrozumiem - może wynikać z sytuacji, to nie podoba mi się po pierwsze czas oczekiwania na Twojego posta, a po drugie jego jakość stylistyczna i ortograficzna. Rozumiem, że są różne sytuacje, kiedy to nie ma się dostępu np. do Worda, ale dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych. Można chociażby posiedzieć ze słownikiem lub poprosić znajomego dysponującego pakietem Office, aby sprawdził tekst. To tylko ostrzeżenie, ale... radzę wziąć je pod uwagę.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline