Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2015, 19:37   #1
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Sesja dla początkujących

Witam serdecznie.
Z góry nadmieniam, że nie piszę w swoim imieniu. Zaraz wyjaśnię.
Tak sprawa. Sam niestety nie podejmę się tematu gdyż jeszcze nie mistrzowałem na Lastinn i nie jestem aż tak zaawansowany. Potrzebna był by sesja dla początkujących graczy tu na tym forum i ogólnie jako sesje PBF. Żeby nie być gołosłownym nadmieniam od razu z góry, że na dzień dobry mam już przynajmniej dwóch graczy, którzy by do takiej sesji podeszli. Są to moi znajomi, którzy chętnie by dołączyli do grania tu, ale najpierw chcieliby się tego nauczyć.
Dlatego też pytam czy ktoś byłby się w stanie czegoś takiego podjąć. Nie musi to być długa sesja, a raczej jednostrzałówka najlepiej może w systemie D&D tak żeby załapać o co chodzi!
Będę wdzięczny za wszelkie informacje i ewentualnie odpowiedź na ten nietypowy apel.
Z góry dziękuję.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline